![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/LI_TEAKWONDOCULARDAN_ULUSLARARASI_BASARI_(4).jpg)
ŞEHİTKAMİL'Lİ TEAKWONDOCULARDAN ULUSLARARASI BAŞARI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ŞAMPİYONA 7 ÜLKEDEN 700’ÜN ÜZERİNDE SPORCUNUN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİ
15 – 19 Kasım 2012 tarihinde İzmir’de gerçekleştirilen 2. Uluslar Arası Open Taekwondo Şampiyonasına katılım yoğun oldu. Aralarında Almanya, Danimarka, İran, Azerbaycan ve Afganistan gibi ülkelerinde bulunduğu 7 ülkenden 700’ün üzerinde sporcunun katılımı ile gerçekleşen şampiyona da adeta taekwondo ziyafeti yaşandı. 741 spor kulübünün kıyasıya rekabetine sahne olan şampiyonadan madalya ile dönen Şehitkamil Belediyespor Taekwondo Takımında keyifler yerinde.
Şehitkamil Belediyespor Kulübü Taekwondo Antrenörü Cuma Tabur, “Sporcularımız gelişimi açısından mükemmel bir turnuvaya katıldığımızı söyleyebilirim. Bu organizasyon bizim için her anlamda faydalı geçti, sporcularımız bir yandan zorlu maçlarda kendilerini geliştirme imkanı bulurken, bir yandan da kültürel anlamda diğer ülkelerin sporcuları ile kaynaşma fırsatı buldular” dedi.
SPORCULAR BAŞKAN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER
Uluslar Arası turnuvada dereceye giren yeşil siyahlı kulübün şampiyon sporcuları Gizem Nur Albayram ve Hakan Dikbaş kendileri için düzenlenen ödül töreninde, elde ettikleri başarıları Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na hediye etmek istediklerini açıkladılar.
Şampiyonada gümüş madalya kazanarak büyük bir başarı elde eden Gizem Nur Albayram, “Hocamıza, idarecilerimize, yöneticilerimize, kulüp başkanımıza çok teşekkür etmek istiyorum ancak en büyük teşekkürüm Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na. Başkanımız sağ olsun her konuda yanımızda oluyor. Biz sporcuların sahip olması gereken tüm ihtiyaçlar Şehitkamil Belediyesi Çatısı altında karşılanıyor. Bu sebeple elde ettiğimiz başarılarda emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR