![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/F29B5046.jpg)
ŞEHİTKAMİL, MALATYA YEŞİLYURTSPOR MAÇINA HAZIRLANIYOR
BU YIL HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK
6 Aralık Pazar günü saat 13.30’da kendi evinde konuk edeceği Malatya Yeşilyurtspor maçının hazırlıklarını sürdüren Şehitkamil Belediyespor’da tek hedef galibiyet. Son haftalarda almış olduğu galibiyetlerle ligin ikinci sırasında bulunan yeşil-siyahlı ekip, Malatya Yeşilyurspor karşısında da 3 puanla ayrılmak istiyor. Teknik Direktör Ahmet Atalay yönetiminde, antrenmanlarını sürdüren yeşil-siyahlı oyuncular, antrenmana açma, germe ve egzersiz çalışmaları ile başladı. Daha sonra oyuncular, dar alanda kısa pas, taktik çalışması ve kondisyon ağırlıklı koşu çalışması yaptı. Futbolcular, daha sonra çift kale maç ile antrenmanlarını sürdürdü. Bu yıl hedeflerinin şampiyonluk olduğunu dile getiren Şehitkamil Belediyespor Kulübü Başkanı Memik Terlemez, “Şehitkamil Belediyespor olarak bu yıl sezona iyi bir şekilde başladık. Son 9 hafta içerisinde 6 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 1 beraberliğimiz bulunuyor. Şuan lider ile aramızda sadece 1 puan fark var. Geçtiğimiz hafta deplasmanda alınan 3 puan bizim açımızdan çok önemliydi. Oyuncularımız iyi bir futbol sergileyerek, 3 puanı almayı başardı. Bu hafta kendi evimizde ağırlayacağımız Malatya Yeşilyurtspor maçından da mutlak galibiyetle ayrılmayı hedefliyoruz. Ekibimiz, takım olarak bunu başaracak güce sahipler. Bu yıl hedefimiz şampiyonluk. İnşallah bu maçtan da galip ayrılıp yolumuza devam etmek istiyoruz. Pazar günü Şehitkamil İlçe Stadyumunda oynayacağımız maça, tüm Gaziantepli ve Şehitkamilli hemşerilerimizi davet ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR