![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL__POTADA_FINALDE____(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL POTADA FİNALDE
2013 – 2014 BASKETBOL SEZONUNU MUTLU TAMAMLAMAK İSTİYORUZ
Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Basketbol Federasyonu Gaziantep İl Temsilciliğinin organizasyonunda gerçekleşen Büyük Erkekler Basketbol Liginde heyecan dinmiyor. Önceki gün Kamil Ocak Kapalı Spor Salonunda oynanan yarı final müsabakasında, zorlu geçen kırk dakikalık maratonun ardından rakibi Bartu Spor Kulübünü yenmeyi başaran Şehitkamil’in dev adamları adını geçen sezon olduğu gibi bu sezonda finale yazdırmayı başardı. Şehitkamil Belediyespor Kulübünün deneyimli takım kapatanı Mehmet Ali Kanalıcı, zorlu geçen yarı final müsabakasının ardından yaptığı değerlendirmede;“ Tüm takım arkadaşlarımla birlikte sezonun başından itibaren ulaşmayı hedeflediğimiz final müsabakasını oynayabilecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2013 -2014 sezonunda Büyük Erkekler Basketbol Liginde yer alan tüm takımlar bir birinden kaliteli kadrolarla kurulmuştu. Çekişmeli ve bir o kadarda zorlu geçen maratonun ardından geçen yıl olduğu gibi bu yılda şampiyonluk kupasını kaldırarak 2013 – 2014 basketbol sezonunu mutlu tamamlamak istiyoruz. Umut ediyorum ki final maçından galibiyetle ayrılır ve bu amacımıza ulaşırız” İfadelerini kullandı.
GAZİANTEP BASKETBOL’U KAZANSIN
Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız, Büyük Erkekler Basketbol Takımlarının ligde finale çıkmasının ardından yaptığı değerlendirmede; “Basketbol branşında yıllardır alt yapıda elde ettiğimiz başarılar bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. 2013 – 2014 sezonunda liglere katıldığımız tüm kategorilerde dereceler elde etmeyi başardık. Umut ediyorum ki Büyük Erkekler Basketbol Liginde de Çarşamba günü oynayacağımız final müsabakasının ardından ligi zirvede tamamlarız. Ben bu başarıyı elde eden tüm teknik ekibi, sporcu arkadaşlarımı kutluyorum. Diliyorum ki oynanacak final müsabakasının ardından kazanan Gaziantep basketbolu olsun” İfadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR