ŞEHİTKAMİL, ŞANLIURFA DEPLASMANINDA 3 PUAN İSTİYOR
TÜM HESAPLAR 3 PUAN ÜZERİNE YAPILDI
Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 2. Grup’ta mücadele eden Şehitkamil Belediyesi Spor Kulübü, sezonun 12. haftasında Şanlıurfa Karaköprü Belediye Spor ile deplasmanda oynayacak. Şehitkamil Belediye Spor Kulübü-Şanlıurfa Karaköprü Belediye Spor karşılaşması 11 Aralık Pazar günü saat 14:00’da Faruk Çelik Spor Kompleksi’nde yapılacak. Ligin tecrübeli ekibi Şehitkamil Belediye Spor Kulübü, Şanlıurfa Karaköprü Belediye Spor’u kendi evinde mağlup ederek evine 3 puanla dönmek istiyor. Maça çok iyi hazırlandıklarını söyleyen Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Teknik Direktörü Ahmet Atalay, 3 puanı almak için mücadele edeceklerini söyledi.
3 PUAN İÇİN SAHADA OLACAĞIZ
Şanlıurfa Karaköprü Belediye Spor karşılaşmasında gülen taraf olabilmek için çok iyi hazırlandıklarını kaydeden Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Teknik Direktörü Ahmet Atalay, 3 puanı almak için mücadele edeceklerini söyledi. Genç ve dinamik bir ekip olduklarını belirten Teknik Direktör Atalay, “Şanlıurfa Karaköprü Belediye Spor karşılaşmasında takımımla birlikte 3 puanı almak için sahada olacağız. Ekibimiz genç oyunculardan oluşuyor, dinamik bir kadro yapımız var. Genç kramponlarımızla Gaziantep’i en iyi şekilde temsil etmeyi arzu ediyoruz. Haftaya 3-1’lik Fidan Spor galibiyetinin morali ile başlamıştık. Şanlıurfa deplasmanına büyük bir moralle hazırlandık. Galip geleceğimize olan inancımız tamdır. Tüm taraftarlarımızı Şanlıurfa Karaköprü Belediye Spor ile oynayacağımız maça davet ediyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR