![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_ALT_YAPIDA_IDDIALI___(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL ALT YAPIDA İDDİALI
AKADEMİSYEN KADRODAN PROFESYONEL EĞİTİM
2014 – 2015 Sezonunda U 19, U 17, U 16 U 15, U 14 ve U 13 kategorilerinde saha içindeki yerini alan yeşil – siyahlı spor kulübü bir yandan mücadele ettiği alt yapı kategorilerinde şampiyonluk kovalarken, bir yandan da A Takımlara, Gaziantep ve Türk Futboluna yeni yetenekler kazandırmaya devam ediyor. Türk futbolunun yetiştirdiği deneyimli teknik adamlar ve akademisyenlerden oluşan ekibiyle Şehitkamil Belediyesispor Akademisi Futbol Okulları, tesislerinde adeta futbolcu fabrikası gibi çalışırken, sporcularının saha içinde ve saha dışında sergiledikleri örnek davranışlarla da futbol severlerden büyük alkış alıyor. Genç kramponlara teknik ve taktik bilgilerinin yanında modern tesislerde teorik ve görsel eğitimlerde veren Şehitkamil Belediyespor Kulübü, futbolu daha geniş kitlelere yaymak adına çalışmalarını 3 farklı tesiste yüzlerce sporcuyla sürdürüyor.
FUTBOL ALT YAPISINDA ÇIĞIR AÇACAĞIZ
Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Memik Terlemez, 2014 – 2015 Sezonunda futbol alt yapısında 6 farklı kategoride mücadele ettikleri ve faaliyet gösterdikleri liglerde önemli galibiyetlerin altına imza atarak, yeşil çimler üzerinde başarılı bir performans sergilediklerini belirtti. Terlemez, “Şehitkamil Belediyespor Kulübünde yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte göreve başladığımızda, 2014 – 2015 sezonun başlamasına az bir süre kalmıştı. Buna rağmen gerek yönetim kurulunda görev yapan arkadaşlarımızla gerek teknik ekibimizle bir araya gelerek, A takım ve alt yapılarda 6 farklı kategoride takımlarımızı oluşturduk. Şu anda alt yapılarda faaliyet gösteren ekiplerimiz, başarılı bir gidişat içerisindeler. İnanıyorum ki genç futbolcularımız, sezonu kupalarla tamamlayacak ve şehrimizi Türkiye Şampiyonasına başarı ile temsil edecekler. Kulübümüz bünyesinde alt yapıya olan desteğimiz sürecek. Kısa bir sürede alt yapıda çığır açacağız. A takım düzeyinde ise futbol kalitemiz her geçen gün artıyor ikinci devre çok daha başarılı bir performans sergileyeceğimize inancım tam. Ben Gaziantepli tüm futbol severleri gerek A Takım gerek Alt yapı kategorilerindeki maçlarımızı izlemeye davet ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR