ŞEHİTKAMİL ASFALT EKİBİ TAM KADRO SAHADA
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ EKİPLERİ HIZ KESMİYOR
Kış mevsimi ile birlikte cadde ve sokaklarda oluşan çukurlar sürücülere zor anlar yaşatırken ve aynı zamanda olası bir kazaya sebebiyet vermemesi amacıyla, yağışın durması ve havaların iyiye gitmesiyle birilikte harekete geçen Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 3 adet kepçe, 3 adet asfalt yama robotu, 5 adet kamyon ve Elli kişiden oluşan, Beş ekiple Beş farklı bölgede aralıksız olarak asfalt yama işlemlerini sürdürüyor.
YAPILAN ÇALIŞMALARDAN HALKIMIZ MEMNUN
Mahalle ve sokaklarındaki çalışmalardan memnun olduklarını belirten Aydıntepe ve Münifpaşa mahalle muhtarları konuşmalarında; “Ağır kış koşulları sebebi ile cadde ve sokaklarımızda ki yollarda çukurlar oluştu. Bunlar hem yayalar hem de şoförler için olumsuz etki oluşturuyordu. Havaların güzel olması sebebi ile de Şehitkamil Belediyesi ekipleri çukurlara yama yaparak sorunlarımızı gideriliyor. Kış ayında yapılan çalışma, tabi ki halkımız tarafından da memnuniyet ile karşılanıyor. Bu hizmetten dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na şahsım ve mahallelimiz olarak teşekkür ediyorum” dediler.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR