![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/TE_TAEKWONDO_OKULU_ACIYOR_(4).jpg)
ŞEHİTKAMİL AYDINTEPE VE GAZİKENT'TE TAEKWONDO OKULU AÇIYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
BİNLERCE SPORCU TAEKWONDO İLE BULUŞACAK
Son dönemde uzak doğu sporlarına yaptığı yatırımla başarıdan başarıya koşan Şehitkamil Belediyespor Kulübü, bu alanda önümüzdeki sezonlarda da idealı işler çıkartacağa benziyor. Şehitkamil Belediyespor kulübü taekwondo baş antrenörü ve Türk Milli Taekwondo Takımı alt yapı sorumlusu Cuma Tabur; “ Bu güne dek çalışmalarımızı Şehitkamil Belediyesi Atatürk Spor ve Kültür Merkezinde gerçekleştiriyorduk. Ancak Şehitkamil Belediye Başkanımız sayın Rıdvan Fadıloğlu’nun sporu tabana yayma ve 7’den 70 herkese spor alışkanlıkları kazandırma projesi kapsamında Gazikent ve Aydıntepe bölgelerine açılan taekwondo spor okullarıyla artık ilçe genelinde daha fazla sporcuya ulaşma imkanı bulacağız. Halkımızın hizmetine açılacak yeni spor okulları özellikle yaz aylarında okulların kapanmasıyla birlikte bir sosyal ve sportif etkinlik arayışı içinde olacak olan çocuk ve genç grubu için büyük fırsat. Ben gerek bu spor okullarından faydalanacak kursiyerlerimiz ve velilerimiz, gerek Türkiye Taekwondo Federasyonu adına branşımıza verdikleri destekten ötürü başta Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na ve değerli ekibine teşekkürlerimi sunmak istiyorum” dedi.
HEDEFİMİZ SPORTİF BAŞARIYLA BİLİKTE SPOR KÜLTÜRÜ OLUŞTURMAK
İl genelinde amatör spor branşları olarak tabir edilen salon sporlarında elde edilen derecelerin memnuiyet verici olduğunu belirten Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; “ Şehitkamil Belediyesi olarak hedeflerinin ilçe genelinde yaygın bir spor kültürü oluşturmak olduğunu bu hedef kapsamında 7’den 70’e çocuğu, genci yaşlısı, bay, bayan herkese uygun bir sportif etkinlik oluşturduklarını belirtti. Başkan Fadıloğlu; “Bayanlarımız için ilçenin bir çok farklı bölgesinde faaliyetlerine devam eden 12 bayan spor merkezimiz, futbol sever gençler için 3 ayrı bölgede futbol okulumuz, salon sporlarıyla ilgilenen halkımız için 9 ayrı branşta spor okullarımız devam ediyor.
Şimdi bunlara Gazikent ve Aydıntepe bölgelerine yenilerini ekliyoruz. Bunların yanı sıra gerek parklarımızın içinde gerekse de Dülük Mesire Alanı gibi bölgelerde yürüyüş ve koşu parkurları yapıyoruz. Yüzme havuzumuz ise çok kısa bir zaman diliminde hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Ben “ spor yap sıhhat bul sözünü” hatırlatarak tüm halkımızı spor yapmaya davet ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR