![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_DEPLASMANDAN_3_PUANLA_DONDU_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL BAL LİGİNDE 3 PUANI 4 GOLLE ALDI
ŞEHİTKMAMİL’DE DEFANS HATTI FARK YARATIYOR
TFF Bal Ligi 3. Grupta, ligin 24. hafta mücadelesinde, Şehitkamil Belediyesi İlçe Stadyumunda, Elbistan Belediyespor Kulübünü konuk eden yeşil - siyahlı Gaziantep temsilcisi, zorlu 90 dakikadan Tahsin Okatan (1), Hasan Bal (1) ve İsa Türkmen’in (2) golleriyle sahadan mutlu ayrılan taraf oldu. 24 haftalık periyotta rakip fileleri 38 kez havalandıran yeşil–siyahlılar bu periyotta kalesinde sadece 12 gol gördü. Kendi evinde kalesini âdete gole kapatan defansın usta kramponları bu performanslarıyla büyük alkış topladı. Şehitkamil Belediyespor Kulübünün genç teknik adamı Yılmaz Akçay, maç sonrasında yaptığı değerlendirmede; “ Güzel bir galibiyet elde ettik, emeği geçen herkesi kutluyorum, şu anda en önemli hedefimiz ligde kalan 4 maçın ardından play off’a katılabilmek umut ediyorum ki sezonun başından itibaren elde ettiğimiz başarılar play off ile taçlanır” İfadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR