![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_54.jpg)
ŞEHİTKAMİL BAL LİGİNDE EVİNDEKİ SON MAÇTAN GALİP AYRILDI
HEDEF LİGİ GALİBİYETLE TAMAMLAMAK
Önceki gün Şehitkamil Belediyesi İlçe Stadyumunda Elbistan Belediyespor’u konuk eden ve sahadan Mehmet Ali Baştan ile Hasan Bal’ın ayağından gelen 3 golle galip ayrılan, Şehitkamil Belediyespor da moraller yerinde. Yeşil – siyahlı ekibin deneyimli teknik patronu Memik Vurucu, Elbistan Belediye Spor Karşılaşması sonrasında yaptığı değerlendirmede; “Kendi evimizdeki son maçta, güçlü bir rakip karşısında elde ettiğimiz üç puandan dolayı mutluyuz. Oynadığımız kontrollü futbolla, 90 dakika boyunca üstünlüğü koruyabilmek ligin son haftalarına girildiği düşünüldüğünde performans açısından memnuniyet verici, bu nedenle tüm futbolcularımızı kutluyorum, bundan sonraki hedefimiz sezonda kalan tüm maçları kazanmak olacak” dedi.
TARAFTARIMIZA TEŞEKKÜRLER
Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız, Elbistan Belediyespor Karşılaşması sonrasında yaptığı açıklamada; “ BAL Liginde taraftarımız önünde son maçımıza çıktık. Ben kulübümüz adına 2012- 2013 sezonun başından itibaren bizleri, verdiğimiz mücadele yalnız bırakmayan değerli taraftarlarımıza, ve tüm sevenlerimize teşekkür etmek istiyorum. 2012 – 2013 sezonunda tüm liglerde sona yaklaşıyor. Umut ediyorum ki kalan tüm maçlar centilmence ve sportmenliğe yakışır bir biçimde geçer” dedi. Yıldız, açıklamasının devamında bir üst lige çıkmayı garantileyen tüm ekipleri kutladığını ifade etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR