![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BAL_LIGINDE_MALATYA_SINAVINA_HAZIR_(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL BAL LİGİNDE MALATYA SINAVINA HAZIR
“PUAN KAYIPLARINI TELAFİ EDECEĞİZ”
Türkiye Futbol Federasyonu BAL Liginde 4. grupta 1 maç eksiği ile 13 puanla 9. sırada yer alan Şehitkamil Belediyespor’un tecrübeli teknik adamı Memik Vurucu; “Bu sezon ligde gerek rakip gerekse de maç sayının artması ciddi bir rekabete neden oluyor. Puan cetveline bakıldığında takımlar arasındaki sıralama her hafta değişebilecek durumda. Bu hafta kendi evimizde önemli bir maç için sahaya çıkacağız. Lig de ilk yarıda kendimize koyduğumuz hedefi tutturabilmek adına bundan sonra puan kaybına tahammülümüz yok” dedi.
ALT YAPI GÜMBÜR GÜMBÜR
Yeşil – Siyahlı kulübün alt yapı takımlarında da başarı serüveni devam ediyor. Geçtiğimiz sezonlarda elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Şehitkamil’in genç kramponları bu sezonda başarıya doymuyor. Önceki gün batur stadında, Çıksorut Gençlik Sporu sahasında 3–1’lik skorla mağlup etmeyi başaran Şehitkamil’in altın ayakları 13 puan ve averajla ligde zirvenin ortağı olmayı başardı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR