![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BAL_LIGINDE_ZORLU_VIRAJDA.jpg)
ŞEHİTKAMİL BAL LİGİNDE ZORLU VİRAJDA
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Ligde oynadığı beş maçın tamamında galibiyetle ayrılan ve 15 puanla BAL Liginde 4. grupta zirveye kurulan Kahramanmaraş ekibine ilk mağlubiyetini tattırmak isteyen Şehitkamil Belediyespor’da moraller yüksek. Bu sezon ilk kez Bölgesel Amatör Lig’inde (BAL) boy gösteren yeşil siyahlı ekipte hedef yenilgi bilemeyen Kahramanmaraş ekibine ilk mağlubiyetini tattırmak. Bir maç eksiği ile 8 puanla grupta 4. sırada yer alan Şehitkamil Belediyespor maçtan galip ayrılarak zirveye doğru tırmanışını sürdürmek istiyor.
Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız yaptığı açıklamada “ Kahramanmaraş güçlü bir ekip ve rakibimize saygı duyuyoruz. Tabiki bizde hafta boyunca maça çok iyi hazırlandık. Maçtan üç puanla ayrılarak rakibimize ilk mağlubiyetini tattırmak istiyoruz. Umut ediyorum maçtan sonra gülen taraf biz olacağız. Taraftarlarımızı 13 Kasım 2011 Pazar günü saat 13.30’da Kahramanmaraş Şehir Stadında oynayacağımız maça bekliyoruz. Onların desteği ile galibiyet serisini sürdüreceğiz ” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR