ŞEHİTKAMİL BAL LİGİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI

Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın


ELBİSTAN’DA PUANLAR PAYLAŞILDI

Geçtiğimiz gün Elbistan ilçe Stadyumunda Elbistan Belediyespor ile karşı karşıya gelen Yeşil – Siyahlı Gaziantep temsilcisi maç boyunca kaliteli bir futbol sergilemesine rağmen yakaladığı net gol pozisyonlarından yararlanamadı, maçta sessizliği iki ekipte bozmayınca 90 dakika 0-0 eşitlikle sona erdi. Sezonun son müsabakasında, deplasmandan 1 Puanla dönen Şehitkamil Belediyespor sezonu 24 puanla 6.sırada tamamlayarak ligin başında koyduğu hedefe ulaşmış oldu. 

 

İLK YILIMIZDA BAŞARILI BİR SEZON GEÇİRDİK

Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız Elbistan Belediyespor maçının ardından yaptığı açıklamada; “2011- 2012 Türkiye Futbol Federasyonu BAL ligi sezonunu Elbistan Belediyespor maçı ile tamamladık. Öncelikli hedefimiz ve gayemiz olan fair- play çerçevesinde Allahın izni ile kazasız belasız bir şekilde sezonu tamamlamak bize büyük bir mutluluk verdi. İşin teknik kısmına geldiğimizde ise Bal liginde ilk sezonumuz olmasına rağmen başarılı bir performans çizdik. Futbolcularımızın ilk devre lige adapte olma süreci uzun sürdü ancak ikinci  devrenin başından itibaren gerek oynanan futbol gerek elde edilen derecelere  ilimizi başarı ile temsil ettik” dedi.

 

Yıldız açıklamasının devamında;”  Kendilerine her anlamda büyük destek veren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu  başta  olmak üzere, Sezon boyunca Gaziantep ve Türk Futboluna emek veren ilgi gösteren tüm değerli dostlarımıza, eski ve yeni teknik ekibimize ve saha içinde ter döken futbolcu kardeşlerimize teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.