![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BASARIDAN_BASARIYA_KOSMAYA_DEVAM_EDECEK__(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞMAYA DEVAM EDECEK
BAYRAĞI DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ
Şehitkamil Belediyespor Kulübünde geçtiğimiz günlerde düzenlenen olağan üstü genel kurul sonrasında kulüp başkanlığı görevini devir alan başkan Memik Terlemez, Şehitkamil Belediyespor Kulübünde önemli başarılarla devir aldıkları bayrağı daha da ileriye taşımak istediklerini belirti. Kulüp Başkanı Terlemez, düzenlenen yönetim kurulu toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada, “ Şehitkamil Belediyespor Kulübünde bu güne kadar çok önemli ve değerli işler yapıldı, büyük başarıların altına ulusal ve uluslar arası arenada gururla imza atıldı. Ben bu vesile ile başta bu güne kadar kulübümüze, sporcularımıza her platformda büyük destekler veren Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na, kulübümüzün eski başkanı sayın Musa Yıldız ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum. Birlikte görev yapacağımız yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla Gaziantep ve Türk Sporuna yeni değerler kazandırabilmek ve sporun ilimizde yaygınlaşması ve tabana yayılabilmesi adına çalışmalar yapacağız. Öncelikli hedefimiz sporun insan üzerindeki önemli iyileştirici etkilerinden faydalanarak iyi bireyler yetiştirmek. Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’nun ilçemize ve şehrimize kazandırdığı profesyonel standartlardaki sportif tesislerde teknik kadromuzla, sporcularımızla, değerli sporcu velilerimizle birçok farklı arenada başarıdan başarıya koşmaya devam edeceğiz, umut ediyorum ki hedeflerimize ulaşırız” dedi.
YEŞİL – SİYAHLI KULÜPTE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
Yeşil – siyahlı Spor Kulübünde geçtiğimiz günlerde düzenlenen olağan üstü genel kurul sonrasında kulüp başkanlığına seçilen Memik Terlemez’in başkanlığında düzenlenen ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı gerçekleştirildi. Yeni görev dağılımına göre, Veysel Akbağ As Başkanlık, Halil Uğur Başkan Yardımcılığı, Sedat Arıkan Başkan yardımcılığı, Ali Kürşat Bozbaş Genel Sekreterlik, Memet Orhan Demirhan Kulüp Saymanlığı ve Hakkı Kalender Basın sözcülüğü görevlerine getirildi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR