![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYE_BASKANI_RIDVAN_FADILOGLU_OYUNU_KULLANDI_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANI RIDVAN FADILOĞLU OYUNU KULLANDI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Oy kullandığı Osman Gazi İlköğretim Okulunu gezen ve sandık görevlilerine kolaylıklar dileyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu oy kullanmaya gelen vatandaşlarla da uzun uzun sohbet etti. Oy pusulasını ve mührünü alıp oyunu kullandıktan sonra açıklama yapan Başkan Fadıloğlu; “12 Haziran seçimlerini idrak ediyoruz. Allaha şükür gezmiş olduğumuz okullarda bir problem yok.
Demokrasinin sandığa yansımasını bekliyoruz. Şehrimiz için Ülkemiz için hayırlı bir sonuç olur diye düşünüyorum. Seviyeli bir seçim kampanyası geçirildi. Bundan sonraki süreçte Milletin iradesi sandığa yansıyacak. Sandıktan çıkan sonuca hepimiz sadık kalacağız. Parlamentoya gidecek milletvekillerimizle inşallah Gaziantep’imize daha güzel hizmetler üreteceğiz. Ben şimdiden Tüm Gaziantep Milletvekillerini kutluyorum” dedi.
Ailesi ile birlikte oy kullanmanın mutluluğunu da yaşayan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; “ Belediye Başkanlığının ötesinde bir vatandaşım. Aile reisi olarak eşim, oğlum, annem ve babam ile birlikte aynı sandıkta oy kullandık. Tabi benim daha önceden söylediğim bir söz vardı. Eşime dahi müdahalem söz konusunu değil çünkü bu demokrasinin bir gereğidir” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR