![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYE_BASKANLIGI_KUPASI_SAHIBINI_BULDU_(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI SAHİBİNİ BULDU
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesi İlçe Stadyumunda gerçekleştirilen birimler arası futbol turnuvası ödül törenine Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Başkan yardımcıları Abdulcebbar Özkara ve Murat Özgüler, Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız ile birlikte Şehitkamil Belediye Meclis üyeleri katıldı.
TURNUVA SAHA İÇİNDE RAKABETİ SAHA DIŞINDA DOSTLUK VE KARDEŞLİĞİ YAŞATTI
Ödül töreninde konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; “Bu tip sosyal organizasyonların kurum içinde görev yapan personeller arasında dayanışma ve kaynaşma ortamının artmasını sağladığını ve durumun verimlilik ve motivasyonun artmasına vesile olduğunu belirtti. Fadıloğlu; “Turnuvaya katılan tüm ekiplerimiz futbol alanında maharetlerini ortaya koydular, şampiyonlarda ve müsabakalarda elde edilen dereceler elbette önemlidir ancak başarıdan daha önemlisi bu organizasyon da saha içinde tatlı rekabetin yaşanmasına rağmen saha dışında ise dostluk ve kardeşliğin zirveye çıkmış olmasıdır, Biz mesai arkadaşlarımız arasında gerçekleştirilen bu tip sosyal ve sportif etkinlikleri önümüzdeki dönemlerde de sürdürmeyi planlıyoruz” dedi.
Başkan Fadıloğlu, kupa töreni öncesin de gösterdikleri performans ve spora olan ilgilerinden dolayı yarışmacı tüm birimlere teşekkür ve katılım plaketi sundu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR