![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1623646926Fotoğraf-Birleştirme-.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYE SPOR’DA GENEL KURUL HEYECANI
YENİ BAŞKAN HÜSEYİN RAHMİ AÇIKKOL OLDU
Şehitkamil Belediye Spor Kulübü’nde Olağan Genel Kurul heyecanı yaşandı. Birçok şampiyonun formasını giydiği yeşil-siyahlı kulübün yeni başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol oldu.
Şehitkamil Atatürk Kültür ve Spor Merkezi’nde yapılan kurul; Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Abdülkadir Gözegir, federasyonların il temsilcileri, genel kurul üyeleri ve kulüp bünyesinde görev yapan antrenörlerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Divan'ın oluşturulmasıyla başlayan Genel Kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam etti. Genel Kurul’da raporlar üzerinde görüşme ve yönetim kurulunun ibra edilmesinden sonra gerçekleştirilen oylamada Şehitkamil Belediye Spor Kulübü’nün yeni Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol oldu.
DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM
Kongrenin dilek ve temenniler bölümünde söz alan yeşil-siyahlı kulübün Başkan Hüseyin Rahmi Açıkkol, kulübün elde ettiği başarıların büyük bir ekibin eseri olduğunu belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti. Başkan Açıkkol, şunları söyledi:
“Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’nun büyük destekleriyle kulübümüz, bugüne kadar birçok farklı branşta, farklı platformlarda büyük başarılara imza attı. Hedefimiz ve hayalimiz, teslim aldığımız bayrağı daha ileriye taşımak. Spor kulübümüz, geniş bir aile gibi ve bu ailenin tüm üyelerinin katkılarıyla güzel eserler ortaya çıkıyor, özel başarılar elde ediliyor. Bundan sonraki süreçte tüm ekibimize başarılar diliyor. Kongremizin, Gaziantep ve Türk sporuna hayırlara vesile olmasını diliyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR