![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/YA_TAM_KADRO_GITTI_(3).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYE SPOR MALATYA'YA TAM KADRO GİTTİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Gaziantep amatör küme il şampiyonu olarak 3. lig terfi maçlarına katılma hakkını kazanan Şehitkamil Belediyespor terfi maçları için, bugün 26 kişiden oluşan kafileyle Malatya’ya hareket etti.
Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, Başkan yardımcıları, ve kulüp yöneticilerinin katıldığı uğurlamada, teknik ekip ve futbolculara moral verildi.
Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu yaptığı açıklamada; futbolculara başarılar dileyerek, takımdan gelecek güzel haberleri beklediklerini. 5 yıldır üst üste il şampiyonluğu yaşayan takımın, bu yıl 3. Lig yükselme maçlarında daha başarılı olacağına inandığını belirtti.
Başkan Fadıloğlu; “Öncelikle ligi nağmalup bitirdikleri için teşekkür ediyorum. İnşallah en iyi şekilde bizi Malatya’da da temsil ederler ve kazasız belasız gider gelirler” dedi.
Şehitkamil Belediyespor Teknik Direktörü Coşkun Erzin, “nağmağlup unvanımızı, 3. Lig’e yükselme maçlarında da devam ettireceğimize inanıyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR