![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYE_SPOR_SAMPIYON_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYE SPOR ŞAMPİYON
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Oynadığı 23 maçta mağlup olamayarak ayrı bir başarıya imza atan Şehitkamil Belediyespor, yediği 11 golle de liginde en az gol yiyen takım unvanını da elde etti.
Ligde son oynadığı Köy Hizmetleri maçında rakibiyle 3-3 berabere kalan, Şehitkamil Belediyesporun başarılı file bekçisi İbrahim Erzin, hedefinin kalan üç maçta gol yememek olduğunu ifade ederek, "Yenilgisiz şekilde şampiyonluğumuzu ilan ettik. Önümüzde üç maç kaldı. Takım olarak namağlup ünvanımızı devam ettirmek isterken, benim hedefim de bu maçlardan gol yemeden ayrılmak" dedi.
Erzin, "Başarılarımızda Şehitkamil Belediye Spor Kulüp Başkanı Cuma Güzel ve desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu'nun ayrı bir yeri var kendilerine takım olarak çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR