![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESI_11_BIN_KISIYE_ASURE_DAGITTI_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ 11 BİN KİŞİYE AŞURE DAĞITTI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil bölgesinde bulunan çeşitli camilerde Cuma namazından çıkan vatandaşlara ve sosyal tesislerde kurs alan kişilere aşure dağıtıldı. Aşure ikramında bulunulan vatandaşlar Şehitkamil Belediyesi’nin yaptığı bu hizmeti yerinde bulduklarını söylediler.
Bu sayede aşure gününün anlam ve önemini hatırladıklarını belirten vatandaşlar, “Aşure dağıtarak birçok insana günün anlam ve önemi hatırlatılmış oldu. Bu gibi faaliyetler bizi memnun etti. Birlik ve beraberliğimizin önemini gösterdi. İnşallah bu tür hizmetler giderek artar. Bizleri unutmayan Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR