![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/isci_sendikasi_toplu_sozlesme_calismalari_12-01-2012_(6)_kopya.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ?NDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesi ile Disk Bölge Başkanlığı arasında 203 işçiyi kapsayan Toplu İş Sözleşmesinin görüşmelerine başlanıldı. Şehitkamil Belediyesi Encümen Salonunda gerçekleşen görüşmelere Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, Başkan Yardımcıları Lebriz Keçeci Güzelbey, Oktay Yalçın, Disk Gaziantep Şube Başkanı Ali Güdücü, Şube Sekreteri Mehmet Gürer, belediye yetkilileri ile sendika üyeleri katıldı.
Birinci toplantı sonunda 32 madde üzerinde uzlaşma sağlandığı belirtildi. Toplam 94 maddeden oluşan iş sözleşmesinin ilerleyen günlerde netleşmesi bekleniyor.
Her iki başkanda görüşmelerin birinci oturumunda ılımlı mesajlar verdiler. Amaçlarının sorunsuz bir şekilde, karşılıklı uzlaşma içerisinde sözleşmeyi imzalamak olduğuna değinen taraflar işçileri mağdur etmeden, belediyeyi de zora sokmadan sözleşmeyi sonuçlandırmayı amaçladıklarını ifade ettiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR