ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ’NDEN ŞANLIURFA’YA YARDIM ELİ
BAŞKAN FADILOĞLU; “RABBİM BİR DAHA BÖYLE SIKINTILAR VERMESİN”
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şanlıurfa’da aşırı yağışların neden olduğu selden etkilenen vatandaşlara, baş sağlığı ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Fadıloğlu, yaptığı açıklamada, “Kardeşlik hukuku içerisinde, gelen talepler neticesinde ekip arkadaşlarımız şu anda iş makinelerimizle Şanlıurfa’da temizlik hizmetlerine destek veriyorlar” dedi.
Şehitkamil Belediyesi, Şanlıurfa’da aşırı yağışların sebep olduğu sel bölgelerine müdahale etmek ve su taşkınlarından zarar gören vatandaşlara destek olmak amacıyla ekiplerini bölgeye sevk etti. Çok sayıda iş makinesi ve personelini Şanlıurfa’ya gönderen Şehitkamil Belediyesi, yaraları sarmak adına çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.
TÜM HEMŞERİLERİMİZE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETİYORUM
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Yaşadığımız deprem felaketinden sonra, komşu illerimiz olan Şanlıurfa ve Adıyaman’da da meydana gelen sel felaketi ile sıkıntımız devam ediyor. Kardeşlik hukuku içerisinde, gelen talepler neticesinde ekip arkadaşlarımız şu anda iş makinelerimizle Şanlıurfa’da temizlik hizmetlerine destek veriyorlar. Rabbim bir daha böyle sıkıntılar vermesin. Bu afetler son olsun diyorum, tüm hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Vefat eden vatandaşlarımıza başsağlığı diliyorum.” şeklinde konuştu.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR