![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESI,_HALKI_BILINCLENDIRMEYE_DEVAM_EDIYOR.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ, HALKI BİLİNÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Tesisi ve Aile Merkezi'nde düzenlenen seminere çok sayıda kursiyer katıldı. Abdulkadir Konukoğlu Anne Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi'nden gelen ebe Döne Yıldız ve hemşire Firdevs Yavuz, Üreme Sağlığı ve Aile Planlaması hakkında kursiyerlere bilgiler verdiler. Seminer sonunda, kursiyerlerin soruları da yanıtlandı.
Şehitkamil Belediyesi Aile Merkezleri Koordinatörü Kübra Bozdoğan, amaçlarının kenar mahallelerdeki vatandaşların eğitim seviyelerini artırmak ve genel sağlık sorunları hakkında bilinçlendirmek olduğunu belirterek, "Çeşitli konularda düzenlediğimiz seminerler yanında sosyal tesislerimizde ve aile sağlığı merkezlerimizde kurslar veriyoruz. Ayrıca kursiyerlerden gelen talepler doğrultusunda da çalışmalar yapıyoruz. Yıl boyunca farklı konularda vatandaşlarımızı bilinçlendirmeye devam edeceğiz. Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu'na bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR