![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NDEN_DAMA_TURNUVASI_(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ'NDEN "DAMA TURNUVASI"
TURNUVAYA 100’ÜN ÜZERİNDE SPORCU KATILACAK
Şehitkamil Belediyesi ve M1 Merkez işbirliği içerisinde 24 Kasım tarihinde düzenlenecek olan dama turnuvasına Gaziantep, Kilis, Adıyaman, Osmaniye, Şanlıurfa’dan gelecek olan sporcularla birlikte 100 lisanslı sporcu katılacak. Açık kategoride yapılacak olan turnuvaya, 15 yaş üzerindeki herkes katılabilecek. Turnuvada yarışacak öğretmenlerden ilk 10’da dereceye girenlere sürpriz ödüller verilecek. Ayrıca turnuvada ilk 4’te dereceye giren oyunculara ise, M1 Merkezde kullanabilecekleri çeşitli meblağlarda hediye çekleri ve ilk üç dereceye giren sporculara kupa takdim edilecektir. Turnuvan 24 Kasım 2013 Pazar günü M1 Merkez binasında saat: 10.15’te start alacak ve yine aynı gün yapılacak final müsabakalarıyla son bulacak.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR