![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NDEN_BEDEN_DILI_SEMINERI_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ'NDEN BEDEN DİLİ SEMİNERİ
SEMİNERE BİNLERCE KİŞİ KATILDI
Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde (ŞKM) binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen seminerde, “İletişim ve Beden dili” konusunda vatandaşları bilgilendiren Ahmet Şerif İzgören, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Semineri dinlemek için adeta birbirleriyle yarışan vatandaşlar bin 70 kişilik büyük salona akın etmenin yanı sıra sinevizasyon aracılığıyla görüntü verilen diğer salonları da doldurdular. Aynı anda binlerce vatandaşın izlediği programda Ahmet Şerif İzgören, insanların birbirlerine nasıl davranmaları gerektiğini, beden dilinin nerelerde kullanılmasını ve iletişimde hangi hususlara dikkat edilmesi gibi konulara değindi. Yaklaşık bir buçuk saat süren semineri pür dikkat dinleyen vatandaşlar, program sonunda İzgören’i alkış yağmuruna tutular.
VATANDAŞLARDAN BAŞKAN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR
Seminerin çok güzel geçtiğini söyleyen vatandaşlar, “Şehitkamil Belediyesi’nin organizasyonunda gerçekleşen seminer hepimizi mutlu etti. Çünkü, seminerde gündelik hayatımızı yakından ilgilendiren iletişim ve beden dili konuları anlatıldı. Seminer son derece güzel geçti. Binlerce kişi Ahmet Şerif İzgören hocamızı dinlemek için geldi. Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na semineri düzenlediği için teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR