![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDI_9YESI.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ'NDEN ÇOCUKLARA SİNEMA KEYFİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Çıksorut Mahallesi’nde oturan ve Etüt Eğitim Merkezlerinde SBS sınavına hazırlanan 200 öğrenci, üç boyutlu olarak bilgisayar animasyonlu ‘Ayı Yogi’ filmini izleme imkanı buldular. Hayatlarında ilk defa sinema keyfi yaşayan çocukların mutluluğu gözlerinden okundu. Etüt Eğitim Merkezi’ndeki 4 öğretmen ve proje koordinatörü gözetmenliğinde gerçekleşen aktiviteyle, çocukların çevreyi tanıması ve öğrenmesi, sosyal etkinliklerinin arttırılması, çocukların hayal güçlerini geliştirerek, kişisel gelişimlerine yardımcı olması hedefleniyor. Filmi kahkahalarla izleyen çocuklar unutulmaz bir gün yaşadıklarını söyleyerek, “Bu güzel imkanı bize sağlayan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na ve belediye yetkililerine çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR