![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/sehitkamil-logo-buyuk.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ'NDEN TEMİZLİK İÇİN ÖZEL MESAİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
KALABALIK BİR EKİPLE TEMİZLİK DEVAM EDİYOR
24 kişilik temizlik ekibiyle Batıkent mahallesinde ara sokaklar ve boş araziler başta olmak üzere her yeri pırıl pırıl yaptılar. Temizlik araçları ve temizlik İşleri müdürlüğüne bağlı çok sayıda personelle Batıkent mahallesinde çalışmaya başlayan ekipler kısa sürede mahallede her yeri temizlediler.
KÖŞE BUCAK HER YER TERTEMİZ
Batıkent Mahalle Muhtarı Mecit Katırcı yaptığı açıklamada; “Belediyemize bağlı ekipler kısa sürede mahallemizde temizlenmeyen yer bırakmadı. Zaten Belediyemiz rutin olarak her gün çöp toplama ve sokaklarımızda temizlik çalışmaları yapıyordu. Ama bugün daha geniş kapsamlı olarak bu çalışmayı devam ettirdiler. Ben de mahalle muhtarı olarak mahallem adına çok sevindim. Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu ve temizlik ekibimize çok teşekkür ediyorum” dedi.
HALK SAĞLIĞI AÇISINDAN YAPILAN TEMİZLİK ÇALIŞMALARI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ
Yapılan temizlik çalışmasının ardından mahallelerinin çehresinde güzel değişiklikler olduğunu ifade eden vatandaşlar; “Batıkent mahalle sakini olarak temizlik yönünden her hangi bir sıkıntımız yok. Belediyemiz sağolsun temizlik çalışmalarını düzenli olarak gerçekleştiriyor. Bu gün kalabalık bir ekiple yapılan çalışmada görülüyor ki belediyemiz vatandaşların yaşam kalitelerine dikkat ediyor. Emeği geçen herkese ve Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR