ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ'NİN EĞİTİME YATIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
İnşaatı devam eden lise ve yurttaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Fadıloğlu, “Gazikent’te ki okul inşaatımız devam ediyor. Burada yapmış olduğumuz çalışma neticesinde 33 derslikli lise ve 240 kişilik öğrenci yurdunu en kısa zamanda hayata geçireceğiz. İnşallah fiziki donanımı ve eksiksiz araç gereçleri ile birlikte öğrencilerimize nitelikli eğitim öğretim görecekleri fiziki mekanı elde etmeye çalışıyoruz. Bu eğitim alanlarını yaparken de gelişen teknoloji ve modern çağın gereklerini yerine getiren, ihtiyaca yönelik projeler üretiyoruz. Yaptığımız projelerin çoğunu da kendi bünyemizdeki mimar ve mühendislerimiz tarafında yapılmakta. Tüm ekip arkadaşlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
GAZİKENT’E 33 DERSLİK İMAM HATİP LİSESİ
Gazikent bölgesindeki toplu konut çalışmalarının yanı sıra çok sayıda çalışmaların yapıldığını ifade eden Başkan Fadıloğlu, Gazikent bölgesinde yapılan İmam Hatip lisesinin 33 derslikli olduğunu ve okulun içerisinde ayrıca 240 kişilik öğrenci kapasiteli yatılı yurt yapıldığını belirtti.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR