![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESI_AILE_MERKEZLERIYLE_17_BIN_ANNE_EGITIM_GORDU_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ AİLE MERKEZLERİYLE 17 BİN ANNE EĞİTİM GÖRDÜ
SEMİNER VE KURSLAR BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR
Şehitkamil ilçe merkezinde 27 adet aile merkezi ile hizmet veren Şehitkamil Belediyesi bu merkezlerin sayısını her geçen gün daha da arttırıyor. Bu merkezlerde anneler başta olmak üzere çocuklar ve hatta eşleri de çeşitli kültürel ve sosyal aktivitelerle geleceğe daha da umutla bakıyor. 2009-2013 yılları arasında bu merkezlerde açılan kurslardan 17 bin anne faydalanırken, 282 farklı branşta düzenlenen el beceri kurslarının yanı sıra, 3 bin 150 aileye, kişisel gelişim, aile içi iletişim ve benzeri konularda da 5 bin 200 seminer düzenlendi.
AİLELERDEN BAŞKAN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR
Şehitkamil Belediyesi’nin kendileri için büyük hizmetler verdiğini dile getiren aileler; “Belediyemizin açmış olduğu bu aile merkezleri biz aileler açısından çok olumlu geçiyor. Burada el beceri kurslarıyla kendimizi geliştirirken, verilen seminerler ve sosyal ve kültürel etkinliklerle de hayata umutla bakıyoruz. Bunun yanı sıra çocuklarımız için de ana sınıfları, oyun alanları ve çalışma alanları mevcut. Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıllıoğlu’na bize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR