ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ AŞURE İKRAMINA DEVAM EDİYOR
CUMA GÜNÜ AŞURE İKRAMI İLE TATLANDIRILDI
Her yıl olduğu gibi bu yılda Muharrem Ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramı yapan Şehitkamil Belediyesi, Cuma günü vesilesi ile Küsget Sanayi Sitesi Cami ve Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesinde aşure ikramında bulundu. Aşure alan vatandaşlar stant içerisine geçerek, ikram edilen aşureyi dualar eşliğinde tükettiler.
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR
Şehitkamil Belediyesi tarafından yapılan aşure ikramından dolayı memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, “Muharrem Ayı dolayısıyla Şehitkamil Belediyesi aşure ikramında bulundu. Bu mübarek Muharrem ayında birlik ve beraberliğimizin arttırılmasına yönelik yapılan bu ikramlar biz Müslümanları manevi açıdan daha da güçlü kılacaktır. Muharrem Ayı, İslam alemi açısından büyük önem arz etmektedir. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine de bu ikramlarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR