![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/resim_birlestirme_124.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ BAYRAK DAĞITTI
Suriye’nin İdlip kentinde rejim güçlerinin düzenlediği hava saldırısı sonucu şehit düşen 33 Mehmetçik için bağımsızlığın, milli birlik ve beraberliğin sembolü olan Türk Bayrağı dağıtıldı. Şehitkamil Belediyesine bağlı zabıta ekipleri, ilçenin çeşitli yerlerinde ev ve işyerlerine asılmak üzere esnaf ve vatandaşlara Türk Bayrağı dağıttı. Türk Bayrağını alıp öperek iş yerlerine asan esnaf, Mehmetçik için bol bol dua etti.
HİÇBİR ZAMAN YIKILMAYACAĞIZ
Korutürk Caddesi esnaflarından Kemal Sevük, dağıtılan Türk bayrağına ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:
“Öncelikle İdlib’te yaşanan olaydan dolayı şehit olan tüm askerlerimize Allah’tan rahmet diliyor, ailelerine ve aziz milletimize baş sağlığı diliyorum. Yaşanan olaydan dolayı Türk Milleti olarak çok üzgünüz. Biz, millet olarak bir ölürüz, bin diriliriz. Hiçbir zaman yıkılmayacağız. Buradan aziz milletimize de sesleniyorum; gün birlik ve beraberlik günüdür. Bugün de Şehitkamil Belediyemiz birlik ve beraberlik çağrısında bunularak bizlere Türk Bayrağı hediye ettiler. Bizler de esnaf olarak şanlı Türk Bayrağımızı iş yerlerimize astık. Türk Bayrağımız, hiçbir zaman yere düşmeyecektir. Allah, her zaman yardımcımız olsun.”
ÜLKEMİZ İÇİN BİR DEĞİL BİN CANIMIZ FEDA OLSUN
Türk milletinin hiçbir zaman yıkılmayacağını vurgulayan esnaf Mehmet Aydoğan, “Öncelikle aziz milletimizin başı sağ olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum. Ülkemize, milletimize, vatanımıza Rabbim hiçbir zaman zeval vermesin. Allah’ın izniyle Türk milleti, hiçbir zaman yıkılmayacaktır. Sağ olsun Şehitkamil Belediyemiz de Türk Bayrağı dağıttı. Bizler de bayrağımızı iş yerlerimize astık. Ülkemiz için bir değil bin canımız feda olsun” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR