![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1713158702Şehitkamil-Belediye-Başkani-Umut-Yilmaz-.jpeg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ BAYRAMDA 7/24 MESAİDE
Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, bayram tatili boyunca hizmette herhangi bir aksama yaşanmaması için 7/24 mesai başında olacaklarını söyledi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı video ile vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı. Yılmaz, mesajında Şehitkamil’i mutlu ve huzurlu bir ilçe yapmaya söz verdiklerini belirterek, “Değerli Şehitkamilli hemşehrim, 31 Mart seçimlerini geride bıraktık. Cuma günü de mazbatamızı aldık, hala aynı heyecandaydım. Bayram süresi boyunca hizmetlerimizin aksamaması için bütün ilgili müdürlüklere talimatlarımızı verdik. Çağrı merkezimiz 7/24 emrinizdedir. Gelen şikayet ve önerilerinizi almak için hepimiz hazırız. Söz verdik. Şehitkamil’i mutlu ve huzurlu yapacağız. Bugün Bayramın arifesindeyiz. Sizlerin ve ailenizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlarım” ifadelerine yer verdi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR