![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESI_BINLERCE_KISIYE_ASURE_DAGITTI_(5).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ BİNLERCE KİŞİYE AŞURE DAĞITTI
VATANDAŞLAR AŞURE ALMAK İÇİN UZUN KUYRUK OLUŞTURDU
Her yıl olduğu gibi bu yılda Muharrem Ayı dolayısıyla Demokrasi Meydanı’nda stant kuran Şehitkamil Belediyesi, vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Dağıtım sırasında vatandaşlar bir kase aşure alabilmek için uzun kuyruklar oluşturduğu gözlendi. Aşure alan bazı vatandaşlar parkta ve kurulan stant içerisine geçerek, ikram edilen aşureyi dualar eşliğinde tükettiler.
VATANDAŞLARDAN ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR
Şehitkamil Belediyesi tarafından yapılan aşure ikramından dolayı memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, “Muharrem Ayı dolayısıyla aşure ikramında bulunan Şehitkamil Belediyesi’nden Allah razı olsun. Birlik ve beraberliğimizin arttırılmasına yönelik yapılan bu ikramlar biz Müslümanları manevi açıdan daha da güçlü kılacaktır. Muharrem Ayı, İslam alemi açısından büyük önem arz etmektedir. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Başkanımıza da katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Öte yandan, Şehitkamil Belediyesi, 70 sosyal tesiste ve 40 kurumda 7 gün sürecek aşure programında 100 bin kişiye aşure ikramında bulunacak.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR