![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESI_CAMILERI_DEZENFEKTE_EDIYOR.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ CAMİLERi DEZENFEKTE EDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil temizlik ekipleri Gazikent, Belkıs, Burak, Atakent, Aydınlar, Göllüce, Salahattin Eyyubi, Güzelyurt, Karaoğlan ve Umut Mahallesi olmak üzere 25 camiinin temizlik ve dezenfekte edilmesi işlemleri temizlik ekiplerince tamamlandı.Temizlik ekipleri halıların temizlik işlerinde Duo-p ilacı kullandıklarını ve 6 ay boyunca mantara, akorlara ve çeşitli bakterilere karşı tüm sağlık önlemlerini aldıklarını belirttiler.
Halk sağlığının önemli olduğunu belirten Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 10 kişilik ekip oluşturduklarını ve ilçe sınırları içerisindeki camilerin içte ve dış temizlik dezenfeksiyonunu yapacaklarını ifade etti. İlçede gerçekleştirdikleri temizlik çalışmaları çerçevesinde ibadethaneleri de dezenfekte ederek katkı da bulunmak istediklerini belirten Başkan Fadıloğlu; “halkımızın ortak kullanımında olan alanlardaki sorunların çözümü için elimizden geleni yapacağız, şehitkamil halkının sağlığı için toplu kullanılan alanlarda dezenfekte çalışmalarına periyodik olarak devam edeceğiz ” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR