![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESI_DULUK_TABIAT_PARKI_PIKNIKCILER_ILE_DOLUP_TASTI_(6).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ DÜLÜK TABİAT PARKI PİKNİKÇİLER İLE DOLUP TAŞTI
VATANDAŞLAR DÜLÜK TABİAT PARKI’NA AKIN ETTİ
Şehitkamil Belediyesi tarafından başta çevre düzenlemesi ve bir çok yeniliğin yapılmasıyla birlikte modern bir hale kavuşturulan Dülük Tabiat Parkı, piknik yapmak isteyen vatandaşların yanı sıra dinlenmek için gelen insanlarında uğrak mekanı haline geldi. Türkiye’nin En Büyük Biyolojik Göleti’ni de içerisinde barındıran Dülük Tabiat Parkı’nda piknik yapmanın ayrıcalığını yaşayan vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirdiler. Vatandaşların şikayet ve temennilerini dinlemek üzere hafta sonu Dülük Tabiat Parkı’nı ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, piknik yapan vatandaşların yanlarına giderek bir süre sohbet etti. Parktaki ve diğer hizmetlerden dolayı çok memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar ise, Başkan Fadıloğlu’na teşekkür ettiler.
“BELEDİYE BAŞKANIMIZA HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Piknik yapmak için sürekli Dülük Tabiat Parkı’nı tercih ettiklerini vurgulayan vatandaşlar, “Daha önceleri Dülük Tabiat Parkı’na gelebilmek o kadar kolay olmuyordu. Gerek güvenlik gerekse de temizlik anlamında çok sıkıntılı bir yerdi. Şehitkamil Belediyemizin çalışması sonucu Dülük Tabiat Parkı, hepimizin vazgeçilmez adresi haline geldi. Şuanda rahatça ailemizle birlikte piknik yapabiliyor ve dilediğimiz gibi eğlenebiliyoruz. Çok temiz ve modern bir park oldu. Ayrıca parkın içinde bulunan Türkiye’nin En Büyük Biyolojik Göleti’de görülmeye değer. Göletin eşsiz güzelliğine temiz havanın da eklenmesi bizi cezp ediyor. Şehitkamil Belediye Başkanımıza tüm bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR