![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESI_GELENEKSEL_SATRANC_TURNUVASI,_ODULLERI_SAHIPLERINI_BULDU.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ GELENEKSEL SATRANÇ TURNUVASI, ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU...
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesi Atatürk Spor ve Kültür Merkezi'nde yapılan törene, Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin'in yanı sıra çok sayıda öğrenci ve öğrenci velisi katıldı.
Bir dakikalık saygı duruşu ve istiklal Marşı'nın okunmasının ardından bir konuşma yapan Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep Sanayi Odası'nın dereceye giren öğrencilere Cumhuriyet altını hediye edeceğini hatırlatarak, belediye olarak kendilerinin de 23 Nisan törelerinde maddi ödül vereceklerini söyledi.
Satranç turnuvalarının devam edeceğini dile getiren Başkan Fadıloğlu, velilerin verdiği destekten dolayı da mutlu olduklarını ifade etti.
Yeni yapılan Şehitkamil Kültür Merkezi'nin hizmete girmesiyle bu tür etkinliklerin daha rahat yapılabileceğini anlatan Fadıloğlu, "Bu merkez büyük ihtimalle 29 Ekim'e yetişir. İnşallah önümüzdeki senenin 23 Nisan'ını orada devam ettiririz. Biz milletimizin her zaman hizmetindeyiz. Hizmetlerimizi yaparken de kolektif anlayışla hareket ediyoruz. Desteklerinden dolayı ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR