ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ GIDA BANKASINI AÇIYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Halkımız tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Sevgi Mağazası Maliye Bakanımız Sayın Mehmet ŞİMŞEK’in katılımıyla 6 Mart Cumartesi günü Saat 12:30 açılacak ve Şehitkamil halkının hizmetine sunulacaktır.
DAHA FAZLA VATANDAŞA HİZMET VERİLECEK
Şehitkamil Belediyesi’nin sosyal yardımlaşma alanındaki en önemli faaliyetlerinden olan “Sevgi Mağazası” modern bir binaya kavuştu. Yeni mağaza ile kapasiteyi arttırmaya planlayan Şehitkamil Belediyesi, daha çok vatandaşa ulaşmanın planını yapıyor. 2500 metrekare alana yapılan yeni sevgi mağazasında 3 adet küçük, 1 adet büyük depo ve 1 adet kuru gıda deposu bulunuyor. 29 Ekim Mahallesi’ne yapılan yeni sevgi mağazasının güvenlik kontrolünden, yangın alarmına kadar tüm donanımları son model teknoloji kullanılarak yapıldı.
SEVGİ MAĞAZASI AÇILIŞI MALİYE BAKANI MEHMET ŞİMŞEK YAPACAK.
Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan FADILOĞLU, alt gelir grubunun yoğun yaşadığı mahallelerin ulaşımını da göz önüne alarak, çıksorut bölgesinde bulunan devasa bir binada Sevgi Mağazası ve Gıda bankasını birleştirdiklerini belirtti. “6 Mart Cumartesi Saat 12:30 yeni yapılan modern Sevgi mağazasının açılışını Maliye Bakanı Mehmet ŞİMŞEK, Ak parti Gaziantep Milletvekilleri ve yerel yöneticilerin birlikte yapacağını ve açılış öncesi yerel sanatçıların müzik ziyafeti vereceğini belirterek, Tüm Gaziantepli hemşerilerini açılışa davet etti.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR