![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESI_KARIS_KARIS_TEMIZLENIYOR.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ KARIŞ KARIŞ TEMİZLENİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ŞEHİTKAMİL KARIŞ KARIŞ TEMİZLENİYOR
Her hafta değişik mahallelerde pilot mahalle uygulaması yapan Şehitkamil Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, önceki gün 29 Ekim ve Selahattin Eyyubi mahallelerinde genel temizlik çalışması yaptılar. 30 kişilik ekip ve 7 araçla mahalleyi karış karış temizleyen ekipler, boş arazilerdeki atıkları ve kaldırımı işgal eden taşları topladılar.
SEMT SAKİNLERİNDEN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR.
Yapılan etkili temizlik çalışmalarının son derece yerinde olduğuna dikkat çeken mahalle sakinleri, “Rutin temizlik hizmetlerinin yanı sıra genel temizlik hizmetlerinin de yapılmasını yararlı buluyoruz. Ayrıca konteynır eksiği olan bölgelerdeki sorunlarda giderildi. Temizlik konusundaki hassasiyetli yaklaşımından dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU’na teşekkür ediyoruz” diye konuştular.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR