ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ'NDE SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ YENİLENDİ

Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın


Hazırlanan sosyal denge sözleşmesi Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile BEM-BİR-SEN Genel Sekreteri Levent Uslu ve BEM-BİR-SEN Gaziantep Şube Başkanı Serkan Özatıcı, arasında imzalandı. Sözleşme sonrasında el sıkışılarak karşılıklı fikir-alış verişinde bulunuldu. Görüşmelerin ardından sendika üyeleri Başkan Fadıloğlu’na teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundular.

BAYRAMLARDA MEMURA İKRAMİYE MÜJDESİ

Belediye bünyesinde hizmet veren memurlara yönelik sosyal denge sözleşmesini imzaladıklarını söyleyen Başkan Fadıloğlu, “Vatandaşlarımız için var gücüyle çalışan memurlarımızın haklarını genişletmek adına BEM-BİR-SEN ile birlikte sözleşme imzaladık. Umarım bu sözleşmeyle memurlarımız hak ettikleri emeklerinin karşılığını alırlar. Bu sözleşmeyle birlikte birde sözleşmeli memurlarımıza bayram ikramiyesini madde olarak koyduk. Önümüzdeki ilk bayramda da bu gerçekleşecektir. İnşallah yapılan bu çalışmalara karşılık memurlarımızın da şehrimiz için daha güzel çalışmalara imza atacaklarına eminim. Bu sözleşmenin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

“ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ”

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür eden BEM-BİR-SEN Genel Sekreteri Levent Uslu ise, “Şehitkamil Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği (BEN-BİRSEN) Sendikası olarak memurlarımızı kapsayan sosyal denge sözleşmesi gerçekleştirdik. Bu konuda Gaziantep’te bir ilk yaşandı. Bundan öncede sosyal denge sözleşmeleri yapmıştık. Ancak burada sözleşmeli memurlarımıza da bayram ikramiyesi madde olarak kondu. Önümüzdeki ilk bayramda da bu gerçekleşecektir. Bu bir müjde ve ilktir. İnşallah Gaziantep’teki diğer belediyelerimize de örnek teşkil eder. Bundan sonra Şehitkamil Belediyesi’nde başkanımız memurlarımıza ne kadar onların yanında olduğunu, emeklerinin karşılığını vermek için ne kadar çaba sarf ettiğini göstermiştir. Bundan sonra memur arkadaşlarımızda başkanımızın bu iltifatına marifetli çalışmalarıyla cevap vereceklerini umuyorum. Tüm arkadaşlarımdan daha verimli çalışarak Gaziantep’i ve Şehitkamil’i daha da güzelleştirmelerini istiyorum” diye konuştu.