![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NDEN_CEVRE_KAMPANYASINA_DESTEK.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ'NDEN ÇEVRE KAMPANYASINA DESTEK
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Gaziantep Merkez ilçe Şehitkamil Belediyesi Abdullah Kepkep İlköğretim okulunun başlatmış olduğu “Beyaz Bayrak ve Temiz Çevre Temiz Toplum” kampanyasına destek amaçlı atık pil ve atık kağıt toplanması ve geri dönüşümü sağlanması amacıyla 80 adet çöp kovası hediye etti. Kampanyaya destek olan Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan FADILOĞLU, belki de bu küçük adımlar birleşerek çevre için büyük çözümlere dönüşecek. Toplumdaki her bireyin
Şehrimizi daha temiz, güzel, hijyenin ön planda tutulduğu bir ilçe haline getirmek için, belediyemiz gayret gösterirken, öğrencilerimizin de üzerlerine düşen görevleri yerine getirmelerini, çevre temizliğine duyarlı olmalarını istedi. Bu bakımdan Abdullah Kepkep ilköğretim okulunun başlatmış olduğu kampanyaya destek olduklarını belirtti.
Okul Müdürü Memduh CİHAN “Beyaz Bayrak ve Temiz Çevre Temiz Toplum” kampanyamıza destek olan Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu’na desteğinden dolayı teşekkür etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR