![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NDEN_KACAK_YAPIYA_IZIN_YOK.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ'NDEN KAÇAK YAPIYA İZİN YOK
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Kaçak ve imara uygun olmayan yapılarla mücadele eden Şehitkamil Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri Yeni mahalle 65 nolu sokakta bulunan ruhsatsız ve kaçak yapının imarda park alanı olarak geçtiğini belirleyip yıkımını gerçekleştirdi. Uzun zaman önce belediye arsası üzerine yapılmış olan ev, yapılan tespitler sonrasında boşalttırılıp gerekli güvenlik önlemleri alınarak yıkıldı.
Yıkımı çevre sakinleriyle birlikte izleyen Şehitkamil Belediyesi Başkan Vekili Abdulcebbar ÖZKARA: “vatandaşların yaşamsal alandaki sorunları çözmenin birinci öncelikleri olduğunu vurgulayarak, ekiplerimizin konuyu araştırması ve ev sahibiyle mutabakata vararak yıkımı gerçekleştirdiklerini” belirtti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR