![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NDEN_MUZIK_DOLU_BIR_GECE.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ'NDEN MÜZİK DOLU BİR GECE
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Konsere; Şehitkamil Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdülcebbar Özkara, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Personeli ve çok sayıda davetli katıldı.
Müzik dolu Bir Gece
Bu yıl ikincisi düzenlenen konser, Acem Kürdi ve Hicaz makamı olmak üzere iki bölümden oluştu. İlk bölümde çeşitli bestekârların eserleri icra edilirken, Solist Deniz Duru, Abdülkadir Duru ve Fehmi Özgen ise kişisel performanslarını sergiledi. Ara taksimlerde kanunda Ahmet Çakır, Çelloda Serkan Ulusoy, udda Hüseyin Kırtan ve Neyde Mehmet Yılmaz dinleyicilere müzik ziyafeti yaşattı.
Şehitkamil Belediyesi Klasik Türk Mûsikisi Korosu’nun muhteşem performansına izleyicilerde alkışlarla eşlik etti. Konserin ikinci kısmında; Solist Serpi Başaran, Halil Durmaz, Şükriye Fakı, Mehmet Çakır ve Muammer Yıldırım sahne aldı. Hicaz şarkılarını seslendiren solistler, dinleyicileri de şarkılarına ortak ederek, güzel bir geceye imza attı.
Davetlileri, söyledikleri parçalarla kendine hayran bırakan koro; 38 kişiden oluşuyor ve Türk Mûsikisine ilgi duyanlara, nota ve solfej dersleri de veriyor.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR