![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NIN_ANNE_MERKEZINDEKI_ANNELER_COK_MUTLU_(3).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ'NİN ANNE MERKEZİNDEKİ ANNELER ÇOK MUTLU
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ANNELERİMİZ, ANNE MERKEZİNİ ANLATTI
Anne Merkezinin faaliyetlerine düzenli olarak katılan anneler, şunları aktardı: "İnsanın yaşamını geliştirmesinin kendi elinde olduğunu anacak bunun imkânlarla sınırlandırıldığını söylediler, Anne Merkeziyle kendilerine bu sınırları aşma fırsatı verildiğini belirten anneler, ayrıca çocukları için oluşturulan kreş ve dersliklere, çocuklarını gönül rahatlığıyla bıraktıklarını, böylece onların tabiriyle; gözlerinin arkada kalmadığını vurguladılar.
Bir başka anne ise; artık evlerinden çıkarak mahallerini yeniden keşfettiklerini, başka annelerle tanışarak sıcak ve güzel bir ortamda kendilerini geliştirme imkânı bulduklarını anlattı. Bildiklerini başkalarıyla paylaşma imkânı bulduklarını, eğitimlerinin yanı sıra bir bardak çay eşliğinde oluşan sohbet ortamında günlük hayatın sorunlarından uzaklaştıklarını, evlerine dönerken moral depoladıklarını belirtti. Şehrin ücra semtlerinde böyle bir yapılanmayı ummadıklarını söyleyen bayanlar, Şehitkâmil Belediyesi ve Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na en samimi teşekkürlerini sundular.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR