![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/yaprak(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ'NİN HİZMETLERİ TAKDİR TOPLUYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Yapımına 15 gün önce başlanan Yaprak Mahallesi Sosyal tesisinin üç ay içerisinde tamamlanması hedefleniyor. Sosyal tesis çalışmalarını yerinde inceleyen ve Başkan Rıdvan Fadıloğlu'na teşekkür eden Yaprak Mahalle Muhtarı M. Cesur Kıvanç, mahalleye taziye evi yapılması talebinde bulunduklarını belirterek, "Bu talebimizi Başkan Rıdvan Fadıloğlu'na bildirdik. Sağ olsun kendisi buraya geldi ve yer tespitinde bulunduk. Yer tespitinden sonra yaklaşık 15 gün önce gerekli çalışmalar başlatıldı. Sosyal tesis üç ay sonra teslim edilecek. Bu tesis de Şehitkamil Belediyesi tarafından yaptırılan diğer tesisler gibi standart özelliklerde olacak" dedi.
Kıvanç, kültürel mirasın korunması ve yaşatılması amacıyla çalışmalara yaptıklarını kaydederek, "Bu çerçevede Kepkep Sokak’ta proje çalışmalarına başladık. Bize her türlü konuda destek olan Başkan Fadıloğlu ve ekibine çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR