![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESI_PARKLARA_HAYAT_VERMEYE_DEVAM_EDIYOR..jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ PARKLARA HAYAT VERMEYE DEVAM EDİYOR...
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
DAHA ELVERİŞLİ BİR ZEMİN OLUŞTURULDU…
Şehitkamil Belediyesi daha yaşanabilir bir ilçe oluşturmak amacıyla bir yandan yeni parklar oluştururken, bir yandan da atıl vaziyetteki parkları ele alarak onlara yeniden hayat vermeye devam ediyor. Merveşehir Mahallesinde bulunan Eşref Bitlis parkı çalışmalarına öncelikle alt yapı işlemleriyle başlayan Şehitkamil Belediyesi; yol ile parkın arasındaki kot farkını ortadan kaldırarak daha elverişli bir zemin oluşturuldu. Bunun yanı sıra yeni oturma grupları, yürüyüş parkuru, dökme kauçuk zeminli çocuk oyun grubu ve fitness sistemleri kurulumu devam ediyor.
VATANDAŞ EŞREF BİTLİS PARKINDAN MEMNUN…
Yapılan çalışmalarla ilgili görüş bildiren mahalle sakinleri ise; Parkta eskiden, Kot farkı ve kapalı yapısından dolayı art niyetli kişilerin barınağı haline geldiğini vurgulayarak; “Bizler şimdi rahatça buraya gelip otura biliyoruz. Çocuklarımız serbestçe koşup eğlenebiliyorlar. Daha önce bu kadar rahat değildik. Belediyemize ve başkanımıza teşekkür ediyoruz. Eski haline göre çok farklı güzel bir park inşa ettiler. Mahallemizle ilgili çok güzel çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalardan ötürü Şehitkamil Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR