![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESI_PARKLARIN_CEHRESINI_DEGISTIRIYOR_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ PARKLARIN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Karacaoğlan Mahallesi’nde bulunan Eşref Bitlis Parkı içinde çalışmalara başlayan Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri ekipleri parkta bulunan kafeteryayı yıktı. Parktaki kafeteryanın yıkımını izleyen vatandaşlar ise çok mutlu olduklarını söyledi. Kafeteryalar yüzünden parklara gelmeye çekindiklerini belirten vatandaşlar Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti. Çalışmalar sayesinde parklardaki görünümün daha da güzelleşeceğini ifade eden vatandaşlar, “Kafeteryalar yüzünden ailemiz ve çocuklarımızla rahatça parka gelemiyorduk. Buranın yıkılarak yenilenmesinden dolayı çok memnun olduk. Şehitkamil Belediyesi’nin yaptığı bu güzel çalışmadan dolayı başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR