![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/satran_turnuvasi_odul_toreni_21-04-2010.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ SATRANÇ TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen satranç Turnuvası 17 Nisanda başladı. Turnuva 8 yaş ve altı, 10 yaş, 12 yaş, 14 yaş, 16 yaş, 18 yaş ve üzeri kategorilerinde gerçekleştirildi. Satranç federasyonu il temsilciliği ve il milli eğitim müdürlüğünün, öğrencilerin gelişim sürecine sağladığı olumlu katkılardan dolayı takdirle karşıladığı turnuva, üç gün boyunca öğrencilerin ailelerinin katılımıyla bir şölen havasında geçti.
Toplamda 668 sporcunun mücadele ettiği turnuvada dereceye girenlere ödüllerini Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yalçın Kazak, Şehitkamil Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdülcabbar Özkara, Satranç Federasyonu İl Temsilcisi Fatih Özdöver ve Şehitkamil Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Hilmi Teymur verdi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR