![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESI_TEMIZLIK_ISLERI_COP_EVE_MUDAHALE_ETTI_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ ÇÖP EVE MÜDAHALE ETTİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Çakmak Mahallesi Evyapan Sokak’taki evde uzun süredir yaşayan yaşlı kardeşlerin topladıkları çöpler, çevreye verdiği rahatsızlığın ötesinde kendi sağlıklarını da tehdit edecek boyutlara ulaştı. Mahalle sakinlerinin Şehitkamil Belediyesi’ne başvurusuyla harekete geçen temizlik ekipleri evin içinde ve dışında çalışmalara başladı.
Evin Durumu, içinde Yaşayanları da Tehdit Ediyordu
Öncelikle evde bulunan çöpler temizlik aracına yüklendi. Daha sonra ise evin temizliği yapılarak iç ve dış dezenfekte çalışmaları gerçekleştirildi. Evde yaşayan yaşlı kardeşlerin, herhangi bir müdahalesiyle karşılaşmayan Şehitkamil Belediyesi Temizlik İşleri Ekipleri, evin temizlik ve düzenleme işlerini bitirerek mahalleden ayrıldı.
Şehitkamil Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, vatandaşlardan gelecek bu gibi istek ve şikayetlerin kendileri için çok önemli olduğunu vurguladı. Müdürlük, vatandaşların temizlik yönünden gördükleri çarpıklıkları belediyeye iletmeleri halinde en kısa zamanda müdahalede bulunulacağını belirtti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR