ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ TUZLAMA ÇALISMALARINI YAPTI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
YAGAN KARA ANINDA MÜDAHALE
2010 yılının ilk kar yağışının kentimize düşmesiyle birlikte, aşırı buzlanma ve donmaya karşı yol tuzlama ve kar küreme çalışmaları devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Şehitkamil Belediye başkanı Rıdvan FADILOĞLU, yağışlar devam ettiği müddetçe ekiplerin yol tuzlama ve kar küreme çalışmalarının devam edeceğini bildirdi. Önceki gün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı ile çalışmalarına başlayan Şehitkamil belediyesi Fen İşleri müdürlüğü karla mücadele ekipleri, yağışın yaya ve araç trafiğini engelleyecek olumsuz durumlara dönüşmemesi için ana arterler başta olmak üzere tuzlama çalışmaları yaptı. Karla mücadele için, 20 ekip ile 100 personel, 3 adet greyder, 20 adet tuzlama aracı, karla mücadelede çalışmalarında aktif görev aldılar.
FADIOĞLU; VATANDAŞLARIMIZIN MAĞDUR OLMAMASI İÇİN 24 SAAT GÖREVDEYİZ.
Şehitkamil bölgesinde tuzlama ve yol açma çalışması yapan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini ziyaret eden Başkan FADILOĞLU, “Büyük şehir belediyesiyle koordineli yürüttüğümüz kar temizleme çalışmasında vatandaşlarımızın yaya ve araç trafiğinde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması için ekiplerimiz aralıksız çalışıyorlar. Özellikle buzlanmanın fazla olacağı düşünülen kritik noktalar olan Sefa şehir, Taşlıca, Seyrantepe, Beylerbeyi, Merveşehir, Gazikent gibi bölgelere anında müdahale eden ekiplerimiz herhangi bir olumsuzluk yaşanmamsı için canla başla çalışıyorlar” dedi.
Başkan FADILOĞLU, vatandaşların herhangi bir sel veya olası vakalarda 444 27 02 nolu beledi hattını günün 24 saati arayabileceklerini de sözlerine ekledi.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR