![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NA_EV_SAHIPLIGI_YAPIYOR_(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ ULUSLARARASI FUTBOL TURNUVASI'NA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Kıbrıs Kaymaklıspor, Kerkük Aksuspor, Eskişehirspor, Ankaraspor, Tarsus Belediyespor, Erzincan Belediyespor ve Şehitkamil Belediyespor'un katıldığı turnuva Şehitkamil Belediyesi Gazikent Spor Kompleksi'nde 8 Eylül saat 16.00'da yapılacak törenden sonra başlayacak. Turnuva 10 Eylül Cumartesi günü oynanacak final maçıyla sona erecek.
Organizasyon kapsamında kente gelen takım temsilcileri ve sporcular Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'nu makamında ziyaret etti. Gaziantep hakkında katılımcılara bilgi veren başkan Fadıloğlu organizasyonun amacının dostluğu ve kardeşliği pekiştirmek olduğunu söyledi. Fadıloğlu ziyarete gelen konuklara teşekkür etti. Gelen konuklar ise günün anısına başkan Fadıloğlu'na çeşitli hediye sundu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR