![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESI_VE_GAZIANTEP_UNIVERSITESI.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ VE GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ'NDEN "GÖNÜL BİRLİĞİ" PROJESİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesi hizmet binasında hayata geçirilen “Kent Gönüllüleri Projesi” vatandaşın takdirini kazandı. Projeye toplam 300 öğrencinin katılacağı ve haftanın her günü öğleden önce ve sonra olmak üzere 20 kişilik iki grup Belediyede görev yaparak vatandaşları gidecekleri birimlere yönlendirecekler.
Başkan Fadıloğlu; Her zaman Vatandaş Odaklı Hizmet Yapıyoruz
Hizmet binasını gezerek vatandaş ve Öğrencilerle sohbet eden Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu; Bu projenin Gaziantep Üniversitesi ile Şehitkamil Belediyesi’nin ortaklaşa yürüttüğü bir proje olduğuna değinerek; “Belediye’ye gelen vatandaşlara yardımcı olabilmek ve yönlendirme yapabilmek adına bir çalışma yaptık. Bu çalışmanın zamanlaması da çok güzel oldu. Torba yasanın çıkmasıyla birlikte emlak vergisinin yapılanması söz konusu olunca bu dönem içerisinde Belediyemize gelen çok sayıda vatandaşımız var. Bu vatandaşlarımıza öğrenci kardeşlerimiz müracaat dilekçeleri olsun evraklarının sevklerinin yapılması ve yönlendirme yapmak adına yardımcı oluyorlar” dedi.
Bizleri Geleceğe Hazırlıyor
Proje kapsamında vatandaşa yardımcı olan Gaziantep Üniversitesi öğrencileri projenin son derece güzel hazırlandığını ve projeye gönülden destek verdiklerini dile getirerek; “Okul hayatımızda ve sivil hayatımızda ileriki günler açısından bize artı değer kazandıracak bir çalışma. Buraya gelen yaşlı vatandaşlara elimizden geldiği kadar yardımcı oluyoruz” dediler.
Güler Yüzlü Hizmet İçin Başkanımıza Teşekkür Ederiz
Vatandaşlar ise bu uygulamadan son derece memnun olduklarını dile getirerek; “Belediyeye gelen vatandaşlar haliyle gidecekleri biri bilmiyorlar bur da güler yüzle bizi karşılayıp gideceğimiz birime yönlendirmeleri bizi son derece memnun etti. Bu uygulamayı hayata geçiren Şehitkamil Belediyesine ve Gaziantep Üniversitesine teşekkür ediyorum” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR